Zboží si můžete objednat přes eShop a my Vám ho dopravíme až domů.

Rychlovarná konvice Concept Palette RK2330 bílá

Můžeme doručit do:
2.11.2020
Skladem
Kód: 4770
349 Kč

Potřebujete svoji domácnost vybavit praktickou rychlovarnou konvicí, která spolehlivě poslouží při přípravě horkých nápojů pro celou vaši rodinu? Pak rychlovarná konvice Concept Palette RK2330 bude pro vás tím pravým řešením!

 

Atraktivní přístroj do vaší kuchyně

 

Palette RK2330 je rychlovarná konvice předního výrobce domácích spotřebičů Concept, která dokáže zaujmout atraktivním poměrem ceny a výkonu. Je vybavena kvalitní plastovou nádobou o objemu 1,7 litrů, který perfektně poslouží i potřebám větší rodiny. Jedná se o moderní bezspirálový přístroj s plochým dnem (ukrytou topnou spirálou). Velký objem společně s příkonem 2200 W a lákavým designem je zárukou toho, že se pro vás příprava oblíbených horkých nápojů stane opravdovým každodenním potěšením, a to i v okamžicích, kdy budete pospíchat.

 

Vaše pravá ruka při přípravě oblíbených horkých teplých nápojů.

 

 

 

Maximálně praktické a pohodlné použití

 

Konvice Concept Palette RK2330 přináší vysoce praktické využití spojené s jednoduchou manipulací a uživatelským komfortem. Velkou předností je široké tělo konvice, které je opatřeno velkým vodoznakem umožňujícím kontrolovat množství ohřívané vody letmým pohledem. Optimálně tvarované ústí konvice zajišťuje přesnost a bezpečnost při přelévání horké vody do nádob. Snadné manipulaci výrazně napomáhá podstavec otočný o 360 °, na něž lze konvici postavit z jakéhokoliv úhlu. Jeho speciální tvar poskytuje místo pro uschování přívodního kabelu. Samozřejmostí, která je nezbytná pro snadnou údržbu a pro dodržování maximální hygieny, je vyjímatelný omyvatelný filtr vodního kamene.

 

 


 

 

 

Záruka bezpečného provozu

 

Bezpečnost používání je zajištěna 2násobným ochranným systémem, který zaručuje automatické vypnutí po dovaření vody a vypnutí v případě, kdy je konvice omylem spuštěna bez naplnění jakýmkoliv množstvím vody. Ve výbavě nechybí ani kontrolka provozu signalizující činnost konvice.

 

Specifikace

Rychlovarná konvice plastová 1,7 l Palette, bílá RK2330

* Objem 1,7 l
* Otočná o 360°
* Snadná údržba

Objem 1,7 l
Pokud máte větší rodinu, tak objem konvičky 1,7 l je naprosto dostačující, aby nikdo nemusel na čaj nebo kávu čekat. Velký vodoznak umožní snadno kontrolovat množství vody v konvici. Nádoba konvice je vyrobena z kvalitního plastu.

Praktická ve všech směrech
Co víc si přát, než konvičku, která se udržuje téměř sama. Široké tělo konvice umožňuje její snadné čištění, i sítko proti vodnímu kameni lze snadno vyjmout a umýt. Vaše konvice tak bude pořád zářit čistotou. Výhodou podstavce otočného o 360° je, že konvici můžete na podstavec postavit z jakéhokoli úhlu. Tvar podstavce Vám umožní uschování přívodního kabelu.

Pohodlné nalévání a vylévání vody
Optimálně tvarované ústí konvice Vám zajistí vždy přesnou ruku při nalévání vody do šálku. Plnění konvice vodou není také žádný problém. Konvice je vybavena dvojnásobným bezpečnostním systémem. Ten Vám zaručí, že se konvice po dovaření vody sama vypne. Zapomněli jste nalít vodu do konvice? Žádný problém, konvice se vypne a po zchladnutí ji můžete znovu použít.

Vyberte si tu svou
Chcete podtrhnout svou individualitu nebo hledáte jen designovou vychytávku na doladění Vaší kuchyně? Můžete si vybrat ze 6 barev. Volba je jen na Vás.

Technické parametry:
* Objem: 1,7 l
* Bezspirálová nerezová nádoba
* Moderní 3D plastický dekor
* Kvalitní značkový konektor Strix
* Dvojnásobný bezpečnostní systém
* Automatické vypínání
* Vodoznak
* Barva: bílá
* Příkon: 1850-2200 W
* Napětí: 220-240 V

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: