Parní čistič ETA Aquasim 1263 90000 žlutý

Skladem
Kód: 6237
799 Kč

ETA Aquasim 1263 90000, žlutá/černá

 

Zatočte s každým smítkem prachu, které v domácnosti objevíte. Pořiďte si praktický ruční aprní čistič od společnosti ETA, jenž se stane vašim neodmyslitelným pomocníkem a tajnou zbraní v boji proti nečistotám. Přístroj se výborně hodí do rodin s alergiky, astmatiky nebo malými dětmi. K úklidu totiž nevyužívá nic jiného než vodu. Zapomeňte na chemické přípravky, které nepříjemně voní a mohou vyvolat svědění, zarudnutí kůže nebo jinou alergickou reakci. Voda je vděčný pomocník a jak brzy zjistíte, spolehlivě si vystačí sama.

 

Domácnost bez bakterií

 

Přístroj ničí bakterie, viry a další alergeny z téměř všech povrchů. Účinně si poradí dokonce i s odolnými zaschlými zbytky jídel nebo mastnotou. Před začátkem používání naplňte 200ml nádobku vodou. Ta se za tři minuty zahřeje a vy ihned můžete začít s prací. Na jedno naplnění vydrží kapacita vody až na 10 minut provozu. V případě, že potřebujete více času, jednoduše vodu do nádobky doplníte a pokračujete dál.

 

Snadná manipulace

 

Velkou výhodou přístroje je jeho kompaktní provedení. Ani po naplnění vodou téměř nic neváží, pohodlně se vám vejde do ruky a umožní vám snadnou manipulaci i ve vyšších úrovních. Snadno proto uklidíte například kuchyňskou linku, rámy oken, šuplíky, police, toalety, prostory mezi nábytkem a další oblasti s obtížným přístupem, kam se běžně s vysavačem nedostanete.

 

Obsah balení

 

Kromě samotného čističe najdete v balení celou řadu praktického příslušenství, s nímž zvládnete během několika málo minutu uklidit celou domácnost. Flexibilní prodlužovací hadice vám umožní dostat se i do těžko dostupných míst. Koncentrovací kónická tryska si poradí s běžnými nečistotami na rovném povrchu, zatímco zakřivená parní tryska je výbornou volbou pro lomená zákoutí, například umyvadla. Na špínu na malých plochách, např. na žaluziích, využijte nylonový kulatý kartáček. Skleněné povrchy budou zářit jako pozlátko po čištění s širokou stěrkou. V neposlední řadě na čistič můžete připojit plochou rozprašovací hubici s textilním návlekem, jež je přímo určená na čalounění, polštáře a oblečení.

 

 

 

  • parní čistič

 

  • flexibilní prodlužovací hadice

 

  • koncentrovací kónická tryska

 

  • zakřivená parní tryska

 

  • nylonový kulatý kartáček

 

  • široká stěrka

 

  • plochá rozprašovací hubice s textilním návlekem

 

 

 

Specifikace

Ruční parní čistič

Zásadní přednosti parního čističe: - čistí šetrně (horká pára bez agresivních chemických prostředků a s nimi spojeného toxického zápachu), ekologicky (pro čištění je potřeba v podstatě pouze voda), ekonomicky (platíte pouze za spotřebovanou elektřinu a vodu bez nutnosti nákupu čisticích prostředků) a víceúčelově (množství příslušenství dovoluje čistit různé druhy znečištěných povrchů).

* Pomocí horké páry velmi účinně dezinfikuje různé povrchy a materiály, odstraňuje špínu, rozpouští mastnotu, stírá nečistoty…
* Široká škála příslušenství umožňuje čištění koupelny, dřezů, WC, radiátorů, grilů, spár, oken, zrcadel, čalounění, interiérů a kol aut atp.
* Automatická regulace a kontrola tvorby páry
* Výstupní tryska s otočným kloubem
* Rychlá příprava páry: cca 3 minuty
* Objem nádrže: cca 220 ml = až 10 minut páry
* Extra dlouhý napájecí kabel 5 m
* Světelná signalizace nahřívání
* Tepelně izolovaný plášť pro bezpečnou obsluhu za provozu
* Bezpečnostní pojistka pro zamezení nechtěné aktivace páry
* Bezpečnostní tlakový ventil chránící před opařením
* Jednoduchá manipulace a výměna příslušenství
* Provozní tlak: 3 bar
* Příkon 1000 W

Příslušenství:
* Flexibilní prodlužovací hadice - díky dostatečné délce a vysoké ohebnosti je vhodná k čištění těžko přístupných míst
* Koncentrovací kónická tryska - základní nástavec pro univerzální čištění; umožňuje částečné prodloužení pracovního dosahu a zároveň slouží jako základní adaptér pro napojení dalšího příslušenství
* Zakřivená parní tryska - k čištění těžko dostupných zákoutí a otvorů, jako např. toaletních mís, umyvadel apod.
* Nylonový kulatý kartáček - k čištění nečistot z malých ploch, jako jsou například
spáry u van/sprch, varné desky, žaluzie, spáry mezi dlaždicemi, apod.
* Široká stěrka na okna a rovné povrchy - především k čištění oken a různých ne/
skleněných rovných povrchů
* Plochá rozprašovací hubice s návlekem z textilie - v kombinaci s návlekem nebo bez něj lze čistit (či mírně žehlit) čalouněný nábytek, jako např. gauče, křesla, polštáře, nebo oblečení apod.
* Transparentní nádobka pro doplňování vody
* Trychtýřek pro doplňování vody

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: