Zastřihovač vlasů Eliot ETA834290000

Skladem (1 ks)
Kód: 6366
Značka: Eta
999 Kč
Kategorie: Elektronika
Hmotnost: 1 kg

ETA Eliot 834290000

 

Slušivý účes a upravený vzhled si můžete vytvořit také doma. Kadeřnický salon nepotřebujete navštěvovat, pokud vlastníte zastřihovač vlasů ETA Eliot 834290000 v elegantním černém provedení. Tohoto nepostradatelného pomocníka jistě v domácnosti oceníte. Dokonale upraví vaše vlasy, chloupky a také vousy, slouží k tomu bohaté příslušenství. S tímto moderním a elegantním zastřihovače můžete snadno pečovat o svůj styl nebo si vytvořit nový vzhled.

 

Kvalitní ostří

 

Zastřihovač vlasů ETA Eliot je vybaven odnímatelnou zastřihovaní hlavou opatřenou velmi kvalitním titanovo-keramickým ostřím. Lze na něj jednoduše nasadit hřebenové nástavce. Dopřát si můžete různou délku střihu. V balení naleznete 6 hřebenových nástavců a nástavec na prostřihávání. Samozřejmě lze zastřihovat také bez použití nástavce s nastavitelnou délkou střihu 0,8/1,5/2,2 a 2,8 mm. Nasazování a výměna příslušenství probíhá velmi snadno. Pro údržbu břitů je v balení k dispozici olej k jejich promazání.

 

Síťový nebo akumulátorový provoz

 

Zastřihovač ETA je také vhodný na cesty. Lze jej používat jak na bateriový provoz, tak s přívodním kabelem. Použití bez kabelu umožňuje maximálně 40 minutový provoz. ETA Eliot disponuje kvalitní 3,2 V Li-Ion baterií, kterou lze nabít během 1,5 hodiny na maximum. Úroveň nabití zobrazí přehledný LED displej s indikací úrovně nabití. Deklarovaná hladina hluku při provozu nepřesahuje 65 dB. Zastřihovač je neomyvatelný a s jeho údržbou vám pomůže čisticí štěteček, který je součástí balení.

 

 

Pro pohodlné používání strojku si můžete zvolit buď provoz síťový nebo bateriový.

 

 

 

Sada nástavců

 

Vlasy a vousy můžete upravovat pomocí 6 hřebenových nástavců, které snadno vyměníte. Můžete si zvolit délku střihu na 4-6 mm, 7-9 mm, 10-12 mm, 16-18 mm, 22-24 mm nebo 28-30 mm. Lze využít také nástavce na prostřihávání.

 

 

 

 

 

Síťový i bateriový provoz

 

Strojek ETA Eliot můžete používat s připojením do sítě. Pokud zrovna nemáte po ruce zásuvku, jste na cestách nebo jen nechcete, aby se vám přívodní kabel motal pod ruce, lze využít bateriového provozu. Pokud se rozhodnete pro použití bez přívodního kabelu, můžete se věnovat svým vlasům a vousům až 40 minut.

 

 

 

 

 

Snadné ovládání

 

Ovládání už nemůže být jednodušší. K dispozici je také přehledný LED displej, ukazující aktuální úroveň nabití baterie. Aby se vám nevypnul přístroj během zastřihování, oceníte funkci bezpečnostního zámku ovládacího tlačítka, pomocí kterého nechtěnému vypnutí lehce zabráníte.

 

 

 

 

 

Ergonomický tvar

 

Aby se vám zastřihovač dobře ovládal, je jeho tělo ergonomicky uzpůsobeno. Jeho tvar zajistí dobrý úchop a důkladnou kontrolu nad přístrojem. Zároveň působí moderně a elegantně.

 

 

 

 

 

Bohaté příslušenství

 

Zastřihovač vlasů ETA Eliot obsahuje široké příslušenství zahrnující nabíjecí adaptér, čisticí štěteček a olej k promazání břitů pro lepší údržbu, hřeben a kadeřnický střihací plášť, které vám usnadní zastřihování a cestovní pouzdro pro bezpečné uschování.

Specifikace

Zastřihovač vlasů a vousů

* Odnímatelná zastřihovací hlava s velmi kvalitním titanovo-keramickým ostřím
* Možnost použití bez hřebenovývch nástavců - nastavitelná délka střihu 0,8 / 1,5 / 2,2 / 2,8 mm
* Velmi kvalitní Li-ion akumulátor 3,2 V
* Maximální doba provozu cca 40 min
* Doba nabíjení 1,5 hodiny
* Možnost síťového i akumulátorového provozu
* Přehledný LED displej s indikací úrovně nabití akumulátoru
* Bezpečnostní funkce zámku ovládacího tlačítka
* Možnost síťového i akumulátorového provozu pro pohodlné používání
* Vhodný pro stříhání vousů a vlasů
* Snadné nasazování a výměna příslušenství
* Moderní a elegantní design
* Deklarovaná hladina akustického výkonu 65 dB(A) re 1pW

Nástavce:
* 6 vyměnitelných hřebenových nástavců (4-6 mm; 7-9 mm; 10-12 mm; 16-18 mm; 22-24 mm; 28-30 mm)
* Nástavec na prostříhávání

Příslušenství součástí balení:
* Nabijecí adaptér
* Čisticí štěteček
* Olej k promazání břitů
* Hřeben
* Kadeřnický střihací plášť
* Cestovní pouzdro

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: