Novinky

Nová prodejna nářadí

Od listopadu pro Vás připravujeme novou prodejnu nářadí, která se přesune z ulice třída 9. května pěkně k nám - do dvora našeho obchodního domu na adrese 2. polské armády 678/7. Otevírat budeme v pondělí 4. února a připravili jsme pro Vás i slevové akce a speciální soutěž. Přijďte se podívat a peodejnu si prohlédnout na vlastní oči. Těšíme se na Vás!

Protiskluzové nesmeky na boty

Protiskluzové nesmeky na boty s kovovými hroty jsou určené pro chůzi po zledovatělých a kluzkých cestách. Ocelové hroty chrání proti uklouznutí. Nesmeky jsou vhodné jak pro turistiku, tak i pro každodenní použití na kluzkém terénu. Velmi rychle a jednoduše se nasazují na boty. Vyrobeno z vysoce elastického a mrazuvzdorného plastu.

Vánoce pro útulek

Jako každý rok u nás probíhá akce Vánoce pro útulek. Podpořte opuštěná zvířátka. Můžete jim přinést nebo koupit např. granule, konzervy, deky, pamlsky … vše, co může pomoci. Akce již probíhá. Ukončení bude v půlce ledna.

Ručně vyráběná vodítka

Tak dlouho jsme nemohli najít ideální vodítka, až jsme si je nakonec vyrobili sami.
Časem nás začali oslovovat pejskaři, že chtějí taky takové. Tak je tu Tamer. Firma z Kolína, která ručně vyrábí vodítka a hračky pro psy z horolezeckých lan.

Firma Tamer nabízí nepřeberné množství druhů a barev vysoce kvalitních a ručně vyráběných doplňků pro psy. Specializuje se na produkci unikátních vodítek s originálním systémem „EasyLong“.

Ochutnávka psích konzerv

Přijďte se svým pejskem 31. července k nám do obchodu a ochutnejte společně s ním nejlepší konzervy. Jen ty nejlepší. Pejsek se bude olizovat až za ušima a vy možná také! 

Předváděcí akce

Předváděcí akce elektrického nářadí a příslušenství Bosch, Flex, Metabo, Narex, Oregon, Proteco, Nástroje CL.

Konzultace s odborníky, možnost vyzkoušení a také sleva při nákupu. Přijďte 10. června na tuto akci a prohlédněte si všechno nářadí.

6 položek celkem
Zpět do obchodu