Digitální osobní váha PT718

Skladem (1 ks)
Kód: 5683
559 Kč 461,98 Kč bez DPH
Kategorie: Elektronika
Hmotnost: 0.7 kg

Spolehněte se na kvalitu produkt roku 2017

Srovnávač Heuréka.cz ocenila tuto váhu v soutěži popularity českých spotřebitelů, kde soupeří ty nejoblíbenější produkty. Jsme hrdí, že se právě digitální osobní váha PT718 stala produktem roku 2017 a je u zákazníků tak dobře hodnoceným a poptávaným zbožím.

Tato váha byla také oceněna nezávislým spotřebitelským sdružením dTest. Výsledky testu si můžete přečíst v článku, který jsme pro vás naskenovali nebo přímo v hodnocení váhy na jejich stránkách. Z celkem 19 testovaných vah se umístila na 2. místě. Přesnost vážení, citlivost na změny váhy a spolehlivost měření podílu tělesného tuku byly hlavní kritéria testu.

Spolehněte se na váhu, která vyhrála soutěž produkt roku na Heuréce a byla finalistou dTestu. Uživatelé této váhy na ní nejčastěji oceňují výborný poměr cena/výkon, velké přehledné zobrazení údajů, paměť na 10 uživatelů, jednoduché ovládání, funkci měření BMI, design a kvalitní provedení. Potěší také přiložení tužkové baterie a snadné první nastavení. Nejen kvůli užitečným funkcím zvítězila v soutěži oblíbenosti i testu kvality nad konkurenčními modely digitálních osobních vah.

Základní popis zboží

Osobní váha by měla být nedílnou součástí každé domácnosti i když zrovna nedržíte dietu. Přehled o své hmotnosti Vám může zajistit právě tato spolehlivá váha.

Výhody produktu

Digitální osobní váha s výpočtem BMI indexu (množství tuku, vody a svalové hmoty v těle). Paměť pro 10 uživatelů. Elegantní slim design, vážící plocha z bezpečnostního skla (6mm), podsvícený displej s bílými číslicemi. Váživost do 150 kg, možnost přepnutí jednotky vážení.

Parametry produktu
produkt osobní váha
barva stříbrná
max. zátěž 150 kg
Bluetooth ne
indikátor přetížení ne
BMI index – měření tuku, vody a svalové hmoty ano
funkce dovažování ne
povrch váhy tvrzené sklo
LCD displej ano
podsvícený displej ano
přesnost vážení 100 g
jednotky váhy kg, lb, St
automatické vypnutí po 35 sekundách
indikace slabých baterií ano
paměť max. 10 osob
napájení 2× 1,5 V AAA (součástí balení)
rozměr 20 × 320 × 330 mm
prodejní obal 1 ks, krabice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu