Mio Moov M400 GPS navigace

Skladem (1 ks)
Kód: 5794
2 290 Kč 1 892,56 Kč bez DPH
Kategorie: Elektronika
Hmotnost: 0.5 kg

Překvapení firmy MIO na léto 2009. Nový model vyvinutý zcela v tajnosti a přesto v plné dokonalosti. Navigace řady TATU se vyznačují velmi atraktivním designem, který je podložen zcela novým ergonomickým zpracováním všech ploch zařízení. Speciálně zdrsněný povrch bočních hran umožňuje bezpečnou manipulaci se zařízením i v terénu. Metalicky barevné provedení rámečku 4,3" (10,9 cm) v LCD v decentní bordó barvě dává zařízení nádech výjimečnosti a luxusnosti v této třídě neobvyklé.
Byť se modelová řada TATU řadí spíše do kategorie levných modelů, tak výrobce a ani designéři toto nedali na vlastním zařízení znát, tak jak se děje u ostatních výrobců.

Modelová řada TATU obsahuje novou verzi MioMap2009 s mapami 2009 a nově i s praktickou navigací v jízdních pruzích. Samozřejmostí je pak technologie NAVPIX umožňující navigování na fotografie s GPS souřadnicemi.

Mapy:
- Rakousko, Česko, Německo, Maďarsko, Polsko, Slovensko, Švýcarsko

Upozornění:
Mějte na paměti, že nejnovější mapové podklady jsou vždy připravovány před produkcí vlastního zařízení a před uvedením zařízení do distribuce. Přestože se firma MIO snaží dodávat vždy aktuální mapy do svých zařízení, nemůže vzhledem k uvedenému zaručit absolutní shodu s reálnou sítí dopravní komunikace. Tato skutečnost však nemá vliv na základní fungování zařízení a systému, ale stále je schopna zaručit úspěšnou navigaci do místa určení dle zadaných parametrů a mapových podkladů v zařízení.

Zařízení neobsahuje slot na SD kartu a veškerá komunikace (přenos obrázků, aktualizace) probíhá přes aplikaci MioMoreDesktop.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu